Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Placevi vo industriska zona

30 000 ЕУР

Се продава од: Zharko Basheski 28 јул. 23:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Прилеп
Индустриска зона на неколку метри до стражарницата на Цигарната (Тутунски Комбинат).

Цена по договор!!!
Zharko Basheski
078 454 114
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации