Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Placevi vo Prilep

8 000 ЕУР

Се продава од: Zharko Basheski 09 дек. 22:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Површина
Локација
Прилеп
Жабино Маало, поранешна ливада, урбанизирано, позади индустриска зона.
Zharko Basheski
078 454 114
Leaflet
Кон почеток