Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Плац во Жабино мало

7 000 ЕУР

Се продава од: Силвана 13 јан. 23:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Се продава плац од 940м2 во Жабино мало во близина на Млекара Мики.
Силвана
075491862
Leaflet
Кон почеток