Објавени: ноем. 07 2022 10:57

Plac vo Kalniste

Објавени: ноем. 07 10:57
Прегледи: 344
Se prodava plac vo Kalniste 420 m2, blizu do otpadot. Cena po dogovor
Tel.broj 071 314 872 Marija
078 900 060 Nikola
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации