Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo Probistip

Се продава од: Сања 28 мај 13:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Пробиштип
Се продава плац 1000м2 во село Пробиштип, на улица Даме Груев кај мостот.
На плацот има стара куќа во која е спроведено струја и вода. Исто така има и бунар со чиста вода.

Телефони за контакт:
Стево 071/637-036
Тања 077/969-866
Сања 075/327-278

Цена - ПО ДОГОВОР
Сања
Leaflet
Кон почеток