Објавени: окт. 03 2022 10:23

Zemjiste pogodno za Fotovoltaici

Објавени: окт. 03 10:23
Прегледи: 377
Se prodava zemjiste pogodno za postavuvanje na fotovoltaici so povrsina od 18.000m2. Se naoga vo atarot na seloto Puzderci, Probistipsko. Na samo 2km od zemjisteto ima nekolku transformatori za struja. Informacii na 076 220 166
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации