Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Bavca selo Perovo Resen

4 ЕУР

Се продава од: Blagoja 26 ноем. 00:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Ресен
Prodavam bavca co s.Perovo.
Imat sistem za navodnuvanje I izleguva na asfaltiran pat. Ima dve spoeni parceli 1577 I 1578 pod katastarska opstina Perovo.Imoten list br.492.
Sadnici cadel 70%, zlaten delises 20%, ajdarec 10%.
Kontaktirajteme na viber +46734445517 ili e mail blagojamelec@gmail.com
Blagoja
 
+46734445517
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации