Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GRADEZNO ZEMJISTE

0 МКД

Се продава од: nikola 10 јан. 02:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Ресен
Se prodava gradesno zemjiste na ylica Naum Veslievski, vednas zad zlatarska zgrada.Zemjosteto e privatizirano i so cist imoten list so povrsina od 1725m
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации