Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Imot s Carev Dvor Resen od 6100m2

0 МКД

Се продава од: Љупчо 25 ноем. 14:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Ресен
Продавам имот во с.Царев Двор, Ресен, 6100 m2, цена по договор.

Контакт 072/273 040
Љупчо
 
072273040
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации