Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OVOSNA GRADINA OD 6800M2 VO CAREV DVOR

4 ЕУР

Се продава од: Krste 28 ноем. 17:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Ресен
Se prodava ovosna gradina od 6800 m2 na mesto vikano Na Kamen. Cena po dogovor. Telefon za kontakt: 078 894 277
Krste
Leaflet
Кон почеток