Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC VO PRETOR

Се продава од: G.T. 15 јан. 13:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Адреса
Локација
Ресен
Se prodava plac vo PRETOR
do samoto ezero do asfalten pat so povrsina od
1145 m2 K.P. 610/3
Cena po dogovor.
Tel. 076 462 974
Leaflet
Кон почеток