Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

земјиште во Отешево

0 МКД

Се продава од: Ljubomir Вчера 14:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Ресен
Се продава земјиште во населба Сирхан - Отешево, во подножјето на Галичица со поглед на Преспанско езеро КП бр196/3 во површина 628м2 КО Шурленци
Ljubomir
075203316
Leaflet
Кон почеток