Оглас од претпријатие Објавени: дек. 03 2021 07:07

Plac 947 m2 Halkidiki Grcija

ЕУР

Објавени: дек. 03 07:07
Прегледи: 381
Каливес Халкидики Грција Се продава плац од 947 метри квадратни во изградба 378 метри. Плацот се наоѓа на многу добар и мирен дел, може да се изгради зграда до 378м2.Многу блиску до главниот пат и на околу 700 метри од море. Селото ги има сите потребни услуги како што се: супермаркет, аптека, пекара, бар на плажа, таверни и друго. Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации