Објавени: јан. 11 2022 10:44

Plac vo naselba Lisice

ЕУР

Објавени: јан. 11 10:44
Прегледи: 1
Се продава плац во населба Лисиче, плац 370 м2 бруто површина и површина за градење 123 м2 на убава локација на улица Црноризец Храбар, позади бензиската Макпетрол (има барака која треба да се сруши), со целосна регулирана документација и имотен лист бр. 3484.
Тел за контакт: 070226716 или 075359205,

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации