Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC ZA KUKI VO SKOPJE

Се продава од: plac pogoden za kuki 29 ноем. 09:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава плац 2500 м2, во Лисиче, на ул. Тодор Чангов
Погоден за изградба на куќи.
Плацот е делив на помали плацеви (минимум 250м2)
Плацот е поврзан со струја, вода и канализација.
Целосна, уредна и чиста документација,со можност за префрлување на ваше име веднаш.
Цена по договор.

Телефон:

075 643 979

Se prodava plac 2500 m2. vo Lisice, na ul. Todor Changov
Pogoden za izgradba na kukji.
Placot e deliv na pomali placevi (minimum 250m2)
Placot e povrzan so struja, voda i kanalizacija.
Celosna, uredna i cista dokumentacija, so moznost za prefrluvanje na vase ime vednas.
Cena po dogovor.

Telefon:

075 643 979
plac pogoden za kuki
075643979
Leaflet
Кон почеток