Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

POVOLEN PLAC VO LISICE

Се продава од: Plac Lisice 08 авг. 21:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava plac vo Lisice, so povrsina od 900m2 deliv na dva dela. Placot ima odvod, dovod, struja, asfalt i markica za gradba.

Cena po dogovor.
078/280-874
Plac Lisice
078/280-874
Leaflet
Кон почеток