Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Atraktiven plac 1600m2 vednas do glavna ulica

0 МКД

Се продава од: Сашо 06 мар. 16:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Плацот се наоѓа помеѓу Горно и Долно Лисиче,веднаш до главната улица со можност за приклучок на одвод,довод и струја.Со комплетно средени документи.Погоден за деловен објект но и за семејна куќа.
Сашо
075325600
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации