Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dva placa vo Vizbegovo 890 i 1100 m2

0 МКД

Се продава од: spase 04 мар. 18:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Бутел, Скопjе
Prodavam prekrasno parce zemja od 890 m2 (podeleno na dva placa po 445 m2) pogodno za izgradba na semejna kuka vo selo vizbegovo lokacija. ima pat do samiot plac, Drugiot plac od 1100 m2 ima asfaltiran pat do nego. tel. 072-246 426
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации