Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ODLICEN PLAC OD 4228M2 VO RADISANI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: KASTEL NEDVIZNOSTI 25 септ. 15:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

511 Огласи во продавницата

NOV DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO 350 ЕУР
GRADEZEN PLAC VO BARDOVCI  3700 M2 57 ЕУР
NOVI NAMESTENI STANOVI VO NVOO LISICE 150 ЕУР
SE IZDAVA DUPLEX VO CENTAR OD 130m2 850 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
Локација
Бутел, Скопjе
Се продава плац со површина од 4228 м2 на патот Радишани - Побожје со намена на градба маркица А и Б за домување, комерцијална и деловна намена.
Плацот е со чиста документација и веднаш пренослив!

Цена: 40 еур/м2
KASTEL NEDVIZNOSTI
075454590 075276444
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

511 Огласи во продавницата
LUKSUZNO NAMESTEN STAN VO DEBAR MAALO 500 ЕУР
ODLICEN NOV STAN SO 3 SPALNI VO CRNICE 103 000 ЕУР
NOV ODLICEN TROSOBEN STAN VO KISELA VODA 400 ЕУР
SE IZDAVA ODLICEN DELOVEN PROSTOR 123m2 VO CENTAR 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации