Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 1948m2 vo S Pobozje Bel Kamen

5 ЕУР

Се продава од: Зоран 27 ноем. 15:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
За живеалиштето
Локација
Бутел, Скопjе
Prodavam plac od 1948m2 vo S. Pobozje mesto vikano Bel Kamen so vikendica vo karabina pogoden za magacini, farma itn.Mnogu povolno
Зоран
070-429-934
Leaflet
Кон почеток