Македонски | Shqip | English |

Plac od 730m2 vo Butel

Се продава од: darko 28 јан. 08:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: yl. butelska
Површина: 730 m2
Локација: Бутел, Скопjе
Dropped Pin

http://goo.gl/maps/OdPw0
se prodava plac 730m2 so markica za gradba vo zona G3 sto znaci gradba samo na delovni objekti.Se naoga odma do avtobuska stanica , glaven pat i do zaobikolnica vidi na google maps
Нема посетени огласи
Кон почеток