Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac Radisani opstina Butel

40 000 ЕУР

45 000 ЕУР

Се продава од: Marina Ljumezi 27 авг. 12:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Бутел, Скопjе
se prodava plac vo Radisani, vo blizina na obikolnicata ulica Radiska 30 ( vo google maps e prikazano ulica 8)
ima markicu za gradnju

cena:40000evra so moznost za dogovor

adressa vo google maps:
https://www.google.mk/maps/place/42°02'42.7"N+21°27'26.8"E/@42.045192,21.4552673,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d42.045188!4d21.457456?hl=en
Leaflet
Кон почеток