Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo Radisani

0 МКД

Се продава од: Дарко Мораитов 08 јул. 20:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Бутел, Скопjе
Се продава атрактивен плац во н.Радишани на третиот влез.
Плацот е урбанизиран со дозвола за градење, делив на 6 посебни плацеви.
До плацот има вода, струја, канализација.
Дарко Мораитов
078267434
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации