Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC ZA LESNA INDUSTRIJA

50 ЕУР

Се продава од: Зоран Дионисијев 01 септ. 09:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Бутел, Скопjе
Итно продавам плац наменет за лесна индустрија(хала,сервис...) кој се наоѓа во Расадникот во Бутел. Плацот е со големина од 820м2. Плацот е оддалечен 300м од обиколницата.
Зоран Дионисијев
071241291
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации