Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Placevi Radisani opstina Butel

0 МКД

Се продава од: . . . 16 септ. 11:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
GRADEZNI PLARCELI - OPSTINA BUTEL

Se prodavaat poveke gradezni parceli na:

1. Radisanska ulica,
Namena: B2 (golemi trgovski edinici)
Kompatibilni nameni: A2, A3, B5, B3, B4, V3 i V4 - zastapenost 40%
Visina: 12,20 m2 / P+2
2. Ljubotenski pat
Namena: G2 (lesna i nezagaduvacka industrija)
Kompatibilni nameni: A4, B1, B2, B4, V2, D2, D3, D4, G3 i G4 - zastapenost 50%
Visina: 12,20 m2 / P+2

Site parceli se so nov DUP.

Cenata e zavisno od lokacijata i kategorijata.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации