Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodavam staro lozje vo Goliovo cena 9000evra

9 000 ЕУР

Се продава од: Predrag 26 мај 20:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Бутел, Скопjе
Prodavam staro lozje vo Goliovo 1800m2 cena 9000evra
Tel 078375378
Predrag
078375378
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации