Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Toke ne Shkup

0 МКД

Се продава од: Salajdin 17 фев. 12:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Бутел, Скопjе
SHITET TOKE (PARCELLE) NE VIZBEG AFER "LOKIT" ME INFRASTRUKTURE: KANALIZIM, UJESJELLES DHE RRYME
LOKACIONI: DOLNI RID SLIVCE
SIPERFAQJA: 700m2
NR TEL:070-536-206
CMIMI SIPAS MAREVESHJES
Salajdin
070536206
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации