Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Atraktiven plac vo Cair

0 МКД

Се продава од: Боро 10 дек. 08:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Чаир, Скопjе
Se prodava atraktiven plac od 1100m2 vo Cair so moznost za gradba.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации