Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dve nivi od 300m2 vo Cair

0 ЕУР

Се продава од: Viki Deloska 05 мар. 12:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Чаир, Скопjе
Се продаваат 2 ниви, двете по 300 м2 и се една до друга. Имаат комплетна документација.
Секое има свој имотен лист, што значи се продаваат и одделно.

Цена по договор!!

Јавете се за повеќе информации.
Viki Deloska
0038970756578
Leaflet
Кон почеток