Македонски | Shqip | English |

Atraktiven plac na Vodno

Се продава од: Maja 27 јан. 19:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: Vodno
Површина: 1202 m2
Локација: Центар, Скопjе
Продавам атрактивен плац на Водно во елитната зона на живеење.
Нема посетени огласи
Кон почеток