Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Atraktiven plac vo Centar

0 ЕУР

Се продава од: Tome 26 фев. 13:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
se prodava atraktiven plac so povrsina od 306 m2 na idealna lokacija so komplet dokumentacija za gradba
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации