Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CENTAR LOKACIJA ZA GRADBA DO NOVA MAKEDONIJA

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 07 мар. 14:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Se prodava lokacija za gradba 500 m2 so osnova za gradba 420m2 p+7+pk i bruto 4528m2 cena po dogovor sifra 3257 kon tel 070-546-378;078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
CENTAR G ZID 85M2 J BROZ 0 EUR
KATOLICKA 88M2 NOVOGRADBA 0 EUR
Stan od 39m2 vo Kisela Voda do Vero 0 EUR
TAFTALIGJE BUDIMPESTANSKA BARAKA 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации