Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

INVESTITOR BARA PLAC ZA GRADBA CENTAR

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 17 мај 14:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1388 Огласи во продавницата

NOV 2 SOBEN STAN DO GORGI DIMITROV TAFTALIDZE 44m2 50 000 ЕУР
NOV NEVSELUVAN STAN KARPOS 3 48M2 SO GARAZA 48 000 ЕУР
PLAC VO HROM ODL.LOKACIJA 800m2 GRADBA 85 000 ЕУР
Nov stan od 61m2 so dve spalni vo Kisela Voda 1 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Investitor bara plac za gradba (centralno gradsko podracje) so markica za stanben ili deloven prostor vo karpos,centar ve molam ponudite pratete gi na mail casamia303@yahoo.com ili na mob 078/300-583 Zaklina
КАЗА МИА - М
Ние сме агенција за недвижности која е долги години на пазарот за недвижнини и се стреми да е најдобра во тоа што го нуди. Каза Миа како агенција при посредување на имот, превзема улога на главен контакт центар за организирање и логистички детали во поглед на поредување и тоа : - посредување при продажба на имот - посредување при комплетирање на документација, која е потреба за реализирање на купопродажба - посредување при издавање на имот Поради зголемување на потребите и барањата на нашите клиенти, ние како агенција постојано се стремиме да го унапредиме нашето работење со воведување постојано голем број на услуги и активности кои ги нудиме од наша страна. Во нашиот тим има обучен и стручен кадар кој ќе Ви помогне вашите желби и барања да се реализираат. Ние нудиме станови и куќи за продажба на различни локации низ Скопје, кои би можеле да бидат за Вас атрактивни и примамливи за купување. Во нашата продавница на Pazar3.mk, може да погледнете голем број на огласи: - се продава куќа во населаба Железара - се продава барака во Ново Лисиче - се продава трособен стан во Хиподром, нова населба - актрактивен луксузен апартман во комплекс Верина - двособен стан во Кисела Вода 39м2 Нашиот тим ќе се погрижи за Вас да ја пронајде содветната понуда која најмногу Ви одговара, спроред вашите потреби и можности. Сите наши понуди кои ги имаме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, каде имаме голем број на огласи од станови и куќи со различна квадратура и локации низ Скопје. Може да не исконтактирате на следниот тел број : 078434502 или да ни пишете на следната емаил адреса: casamia313@yahoo.com Ве очекуваме. Вашата агенција Каза Миа!
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078300583
Leaflet
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1388 Огласи во продавницата
3-SOB. STAN TAFTALIDZE 66 M2,BLIZU KOMENSKI I NOVA 75 900 ЕУР
ODLICNA PONUDA TROSOBEN STAN VO AERODROM 69M2 54 900 ЕУР
NOV VSELIV TROSOBEN 63m2 DO POLIKLINIKA AERODROM 1 050 ЕУР
PONUDA NA MESEC JUNI GORCE NOVI STANOVI 730 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации