Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LOKACIJA ZA GRADBA CENTAR POZADI RAMSTOR

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 26 јун. 11:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Sprodava- kompenzira lokacija za gradba od 5000 m2 vo centarot na gradot 50% kompenzacija 50% pari sifra 3236 kon tel 070-546-378;078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
CENTAR  NOVOGRADBA 80M2 0 EUR
BUL.KOCO RACIN 58m2 64 000 EUR 1 140 EUR
UNIVERZALNA 65m2 0 EUR
CENTAR SPROTI ZELEN PAZAR 74m2 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации