Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

plac do drzavna bolnica so markica 118m2 95000 e

95 000 ЕУР

Се продава од: Biljana Вчера 03:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
За живеалиштето
Se prodava plac od 118 m2 so stara kuka legalizirana 59 m2
Na ulica belgradska vednas do hotel tasino cesmice i detska klinika .placot ima markica 84 m2 vo osnova ili vkupbo 328 m2(prizemje +2sprata+potkrovje).dozvolena e gradba prizemje dva sprata i potkrovje .po noviot urbanistcki plan dozvoleno e 4 stana i deloven prostor.
Biljana
078353771
Leaflet
Кон почеток