Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC NA GLAVNA ULICA VLEZ NA SKOPJE

200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 12 дек. 12:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
4 SOBEN STAN DEBAR MAALO 75 000 ЕУР
Kuka vo Gjorce Petrov 90 000 ЕУР
STAN NA ILINDENSKA VO BLIZINA NA VLADA 70 000 ЕУР
NOVOGRADBA 4 SOBEN STAN NA VODNO 115 000 ЕУР
СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ НА ГЛАВНА УЛИЦА - ВЛЕЗ НА СКОПЈЕ ВО БЛИЗИНА НА БЕНЗИНСКА ПУМПА ЛУКОИЛ (КАМНИК).
ПОВРШИНА 6200 М2
ПОГОДЕН ЗА ИЗГРАДБА НА МОТЕЛ, ИЗЛОЖБЕН САЛОН, МАГАЦИНИ, СЕРВИСИ И СЛ.

ЦЕНА 200 ЕУР/М2

ШИФРА С38
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
VSELIVA KUKA VO PRZINO ODLICNA LOKACIJA 260 000 ЕУР
Se prodava plac vo Grcija - Nea Potidea 1 ЕУР
KUKA OD 90m2 I DVOR 450m2 VO USJE 55 000 ЕУР
DUPLEKS STAN SO DVOR VO BLIZINA NA NEUROMEDIKA 85 000 ЕУР
Кон почеток