Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 140m2 ne Centar

100 000 ЕУР

Се продава од: Соња Филиповска 17 дек. 02:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Куќа во центар , веднаш до адвентистичката црква со маркица за приземје, три ката и поткровје и можност за зголемување на висина до четири ката.
Соња Филиповска
072245549
Leaflet
Кон почеток