Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac so kuka na odlicna lokacija vo Trnodol

170 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Property One 26 фев. 12:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Property One

Property One

967 Огласи во продавницата

Se izdava stan 48m2 vo Centar 0 МКД
SE IZNAJMUVA NOV STAN VO NASELBA CRNICE 0 МКД
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO 0 МКД
PLAC SO BARAKA NA ODLICNA LOKACIJA TAFTALIDZE 210 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
Плац 332м2 со куќа во Трнодол на мирна локација.

Можна е замена со друга недвижност со доплата.
Property One
078306083
Property One

Property One

967 Огласи во продавницата
SE IZNAJMUVA STAN KAJ TRI BISERI 0 МКД
СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 0 МКД
Kancelariski deloven prostor 0 МКД
Ekluziven deloven prostor na primarna lokacija 2 000 ЕУР
Кон почеток