Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC VO CRNICE 151M2

145 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 23 дек. 09:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
Novogradba stan od 66m2 vo Centar  1 250 ЕУР
EKSKLUZIVNA PONUDA 0 МКД
SE IZDAVA KANCELARISKI PROSTOR NOVA ZELEZNICKA 250 ЕУР
UBAV STAN RAMPA 59m2 54 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
Atraktiven plac vo Crnice na ulica Partenie Zoogravski od 151 m2 na dosta tivka lokacija idealen za izgradba na semejna kuka. Postaveni voda, struja i kanalizacija, plateni komunalii za dogradba. Sloboden pogled od tri strani.
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Посетете ја нашата продавница
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Прикажи на мапата
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
076200776
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
STANOVI VO GRADBA CENTAR NOVO 1 260 ЕУР
KAT OD KUKA SO DVORNO MESTO KOZLE 115 000 ЕУР
Centar odlicen moderen stan 53m2 1 200 ЕУР
NOV MODEREN NAMESTEN STAN VO KISELA VODA 950 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации