Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva od 1397m2

0 ЕУР

Се продава од: Тихо Вчера 20:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Се продава нива во градежен реон,индустриска зона Визбегово со излез на пат.
Тихо
072/263-135
Leaflet
Кон почеток