Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva vo Cardak

Се продава од: Лила 20 јул. 15:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Се продава нива во Чардак,во близина на манастирот с.Илија,вода,дозвола за градење, викенд зона.За подетални информации побарајте не
Лила
075/246-483
Leaflet
Кон почеток