Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva

0 ЕУР

Се продава од: Ana 26 мај 14:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Se prodava niva vo selo Gluvo, opstina Chucher Sandevo ( 3901m2 ). Ima moznosti da se sprovede voda i struja.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации