Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac s Kuchevishte

0 МКД

Се продава од: Goran 12 мар. 16:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Se prodava plac vo S. Kuchevishte so struja voda i pat pogodno za gradenje na kukja ili vikendica.
Cena po dogovor.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации