Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac Stenkovec

Се продава од: Сашко 20 јун. 08:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина

Се продава плац градежно неизградено земјиште 1777m2 со можност за плус 3500 m2 на самиот магистрален пат зa Качаник.. Место викано Стенковац.. Цена по договор..

Сашко
078386269
Leaflet
Кон почеток