Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CENTO PLAC 300m2 ZA GRADBA NA KUKA

38 ЕУР

Се продава од: gm 26 мај 13:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
CENTO NA UL FINSKA PRODAVAM PLAC 300 M2 ZA GRADBA NA KUKA CENA 38 EVRA/M2
TEL 078 440968 PLACOT SE NAODZA KAJ RESTORAN LAV
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации