Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Niva od 1740m2 vo n.Jurumleri

0 ЕУР

Се продава од: Elizabeta Вчера 03:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Prodavam niva od 1740m2 vo n.Jurumleri.Cena po dogovor.Tel:078440752
Elizabeta
 
078440752
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации