Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva vo selo Brnjanci

0 ЕУР

Се продава од: Martin Persi Boskovski 18 фев. 11:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Се продава нива од 6000 м2 во село Брњарци,блиску обиколница и патот за Арачиново
Повеќе инфо на 078280622-Милан
Martin Persi Boskovski
078280622
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации