Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC/KUKA VO TRUBAREVO

0 МКД

Се продава од: Marija 19 јун. 23:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Se prodava plac 700m2, so mala kukja, so terasa i podrum. So voda, struja, asvalt, blizu do glavna ulica,market...
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации