Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac Singelic 852m2

35 000 ЕУР

Се продава од: Vullnet Zulfiu 28 ноем. 14:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava plac od 852 m2 vo Singelic, Zheglane parcella 2005/6 so seta potreba na dokumentacija.

Za poveke info 075 211 149
Vullnet Zulfiu
075 211 149
Leaflet
Кон почеток