Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo Trubarevo na glavna ulica

58 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Family House 04 дек. 09:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Family House

Family House

458 Огласи во продавницата

SE IZDAVA MAL STAN NA PRIZEMJE VO AERODROM 10 000 МКД
SE IZDAVA GARSONJERA VO AERODROM 10 500 МКД
DVOSOBEN STAN VO K VODA BLIZU RAMPA 58 000 ЕУР
TROSOBEN STAN POTKROVJE VO CENTAR 1 100 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Se prodava plac vo Trubarevo na glavna ulica. Pogoden za sekakva gradba.
Cena 58 Evra/m2
Agencija Family House
Leaflet
Family House

Family House

458 Огласи во продавницата
Se izdava prazen trosoben stan vo Karpos 4 200 ЕУР
SE IZDAVA GARSONJERA VO RASADNIK VO BLIZINA NA ,,POINT"KAFE 9 500 МКД
Se izdava stan za kancelarija 300 ЕУР
Se izdava garsonjera vo Centar 130 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации